Down for Maintenance (Err 3)

Sevgili Kullanıcımız,

Uzun zamandır hizmet verdiğimiz hosting sektöründen bazı sebeplerden dolayı çekildiğimizi, tüm haklarımızı olduğu gibi İLGİNET TELEKOMÜNİKASYON VE İNTERNET HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD ŞTİ.'ne devrettiğimizi duyurmak istiyoruz. Devir işlemleri esnasından sonra hosting hizmetlerinizi İLGİNET firmasına ait sunucular üzerinden kullanmaya devam edeceksiniz. Alan adı, Hosting, Reseller ve Sanal sunucularınız için gece taşımalar yapılacaktır. Bu süreçte sizden ricamız sitelerinize herhangi bir veri girmemeniz olacaktır.

Alan adlarınızı aynı alan adı yazmanı üzerinden transferleri yapılarak sorunsuz kullanmaya devam edebileceksiniz. Hosting, Reseller için aşağıda ki nameserver adreslerini kullanmanız gerekmektedir. Aksi halde değişiklik yapılmadığı sürece sitelerinize erişim olmayacağını belirtmek isteriz. Nameserver değişikliği için tarafınıza ikinci bir mail gönderilecektir, bu mailden sonra değişiklik yapabilirsiniz. Firmalar arası otomasyon sisteminde kullanıcı ve sipariş bilgilerinin aktarımı ne yazık ki sistemsel yapılmamaktadır bu nedenle tüm kullanıcılarımızın ilgihost.com sitesine kayıt olup, destek talebi ile güvenlihosting.com üzerindeki hizmet bilgilerini ilgihost.com firmasına iletmesini rica edeceğiz. Devir işlemleri sonrası size taahhüt ettiğimiz süre boyunca hosting hizmetinizi kullanabileceksiniz. Süre sonunda ilgihost.com firmasının uyguladığı paket özellikleri ve fiyatlar geçerli olacaktır.

11 yıllık sektör deneyimi olan ilgihost.com'un sizlere kalite standartları çok yüksek, en uygun ve en kaliteli hizmeti yine en iyi teknik destek ile vereceğini garanti ediyoruz. Taşıma işlemleri tamamen bitmiş, sitelerinize erişim sağlanmış durumdadır. Göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için çok teşekkür eder, iyi çalışmalar diliyoruz.

Kullanmanız gereken Nameserver adresleri;

monad1.ilgidns.com

monad2.ilgidns.com