VPS Sunucu

%100 Gerçek Bulut Sunucu

Sizler için yepyeni yenilikçi üstün bir bulut sunucu yapısı hazırladık. Tüm bulut sunucularımızı Türkiye'de ilk ve tek olan SSD disk donanımlarıyla destekledik. En üst seviye BLADE donanımlarına yatırımlar yaptık. Kesintisiz bir hizmet için %99 Servis Seviyesi Garantisi sağladık. Biz sizin için buradayız.


Bütün bulut sunucularımız 1Gbit network bağlantısı ile birlikte sunulmaktadır. En az 1TB aylık trafik bulut sunucularımızla verilmektedir.


Bulut Sunucu Özellikleri:

%100 Gerçek Bulut Sunucu

SSD (Solid State Disk)

Centos, FreeBSD, Windows Server 2012

7/24 Servis İzleme

Bulut Sunucu İŞLEMCİ SSD RAM TRAFİK FİYAT
1 CPU 10 GB SSD Disk 1 GB RAM 100 MBit / Sınırsız Trafik 5.99 USD Satın Al
1 CPU 20 GB SSD Disk 2 GB RAM 100 MBit / Sınırsız Trafik 9.99 USD Satın Al
2 CPU 30 GB SSD Disk 4 GB RAM 100 MBit / Sınırsız Trafik 19.99 USD Satın Al
2 CPU 50 GB SSD Disk 6 GB RAM 100 MBit / Sınırsız Trafik 34.99 USD Satın Al

Gerçek Bulut Sunucu

Müşterilerimize her zaman en son sistem donanımlarda hizmet vermekteyiz. Sunucu sistemlerimiz herzaman en güncel BLADE sistemlerde bulunmakta. Storage sistemlerimiz ise en iyi SSD disklerle RAID50/RAID60 yapısında bulunmaktadır.

Wordpress Sunucu

Wordpress ile hazırlanmış websitelerinde çoğunlukla yaşanan tek sorun yavaşlıktır. Yüksek performanslı Wordpress Bulut Sunucularımız ile Wordpress tabanlı websiteleriniz çok daha hızlı çalışacak ve siz buna şaşıracaksınız.

Teknik Destek

Yüksek perfornamnslı Bulut Sunucularımızda siz değerli kullanıcılarımıza her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedefledik. Sunucunuz ile ilgili yaşadığınız teknik sorunlarda uzman destek ekibimiz ile 7/24 her zaman size teknik destek sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Powered by WHMCompleteSolution